RÖTHEL Praha, spol. s r.o.
Pod Kavalírkou 18 / 150 00 Praha 5

Telefon: +420 257 212 828
Fax: +420 257 211 449

Roethel certifikáty

Timing https://www.levitradosageus24.com/ levitra sale exercise and divingBy Dr. Dental ImplantsHow long before I can dive after dental implants?

Společnost RÖTHEL Praha, spol. s r.o.

  • 04. Červenec, 2019

    Kontrolní audit GMP+

    V červenci 2019 společnost RÖTHEL Praha, spol. s r.o., jako držitel procesního certifikátu GMP+, úspěšně absolvovala kontrolní audit a prokázala tak dodržování a plnění požadavků systému bezpečnosti krmiv GMP+.

Společnost RÖTHEL Praha, spol. s r.o. je nástupcem FEED ADDITIVE, spol. s r.o., která působila na našem trhu od roku 1991. Základ obchodního sortimentu tvoří doplňkové látky určené pro krmivářský průmysl vyrobené v Německu firmou NOVUS EUROPE se sídlem v Belgii (dříve RÖTHEL GmbH). Dále je v nabídce společnosti RÖTHEL Praha enzym bakteriální xylanáza BELFEED od firmy AGRIMEX z Belgie, granulační pojivo NUTRI-BIND od firmy NUTRI-AD z Belgie, vyvazovače mykotoxinů řady FINTOX od firmy LIPTOSA ze Španělska a řady UNIKE od firmy NUTRI-AD, nutriční emulgátor Volamel EXTRA od firmy NUKAMEL z Belgie.Vzhledem k aktuálně stále více sílícím požadavkům na snižování zátěže látek antibiotické povahy (např. kokcidiostatika) v živočišné produkci nabízíme fytogenní produkty řady Herb- All TM od švýcarské firmy LifeCircle Nutrition. V našem portfoliu je dále zařazen modifikovaný oxid zinečnatý MAXACTIVAT/Zn od německého výrobce, společnosti Provita Supplements, který je vhodnou alternativou za vysoké medikační dávky ZnO v souvislosti s jejich plánovaným omezením v rámci EU od r. 2022. Pro dojnice je určen by-pass protein BYOPROFIN S a BYOPROFIN R. 

K našim významným zákazníkům patří výrobci krmných směsí, tuzemští výrobci premixů doplňkových látek a zemědělské podniky. Krmná aditiva dodávaná naší společností nezanechávají rezidua v organismu zvířat a jsou šetrná k životnímu prostředí. Sypké přípravky jsou mikrogranulované, bezprašné, stabilní, s velmi dobrou zamíchatelností do premixů a do krmných směsí.

Všichni naši dodavatelé jsou certifikováni ISO, GMP+, případně dalšími certifikáty kvality. Naše společnost RÖTHEL Praha, s.r.o. je držitelem certifikátu GMP+. Společnost RÖTHEL Praha, spol. s r.o. tvoří stabilní tým pracovníků, kteří jsou schopni poskytnout k prodávaným přípravkům kvalitní odborný a poradenský servis. Naší stálou snahou je, aby si zemědělci byli jisti, že finanční prostředky, které vloží do nákupu našich přípravků se jim efektivně vrátí ve zvýšení užitkovosti a zlepšení zdravotního stavu hospodářských zvířat.